Algotech Pralnia

O nas

Od 1998 roku pralnia realizuje potrzeby hoteli, gastronomii i różnorodnych instytucji z Krakowa w zakresie prania wodnego i maglowania. Przez cały ten czas była modernizowana i serwisowana przez firmę Algotech, która przejęła ją wraz z klientami, pracownikami i całą infrastrukturą od poprzedniego właściciela. Po przejęciu dokonano zmian praktycznie we wszystkich dziedzinach działalności, począwszy od używanej technologii, aż po sposób kontaktu z klientami. Obecnie pralnia stosuje prawdopodobnie najlepszą technologię prania bielizny płaskiej i stołowej na rynku krakowskim, a w razie potrzeb ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na świecie. W naszej codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość usług, zapewniając bardzo szybkie realizacje zamówień.

Nasze bogate doświadczenie pomaga nam dobrze zrozumieć i w pełni zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Obecni klienci są oceniani na portalach bookingowych od 8 pkt. wzwyż w skali 0-10. Jesteśmy postrzegani jako solidny partner i zawsze staramy się elastycznie podchodzić do stawianych wyzwań. W budowanych przez nas relacjach kluczowe są: partnerstwo, wzajemne zaufanie i pomoc. To dzięki nim osiągamy zadowolenie naszych klientów. Pralnia nie ma też ambicji wyprania wszystkiego, co w Krakowie do prania się nadaje. Ważniejsze jest, aby zaspokajać potrzeby dotychczasowych klientów i w ramach wolnych jeszcze mocy przerobowych pozyskać nowych, równie solidnych, którzy byliby zadowoleni ze współpracy.

Niezależnie od tego firma Algotech cały czas pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które będą wspomagać w przyszłości zarówno klientów pralni, jak i pralników.

Mapa dojazdu